Зустріч випускників БДМУ 1982 року

випускник БДМУ  1982 р

12 жовтня 2012 року в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету 1982 року випуску.

Ведучими від випускників були Володимир Багрій, головний лікар Чернівецької міської поліклініки №1, Наталія Філіпець, доцент кафедри фармакології БДМУ, Наталія Арійчук, завідувач відділення функціональної діагностики Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні. Від теперішнього студентства ведучою вечора була Христина Буринюк.

З вітальним словом до випускників звернувся професор Олександр Іващук, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, який провів короткий екскурс історією університету та розповів про основні досягнення вишу. До слів вітання долучилися професори Василь Пішак, Георгій Ходоровський, Юрій Нечитайло, Вадим Калугін, Тамара Христич.

Зі сцени з вітаннями до однокурсників звернулися Олександр Грушко, головний лікар Лікарні швидкої медичної допомоги та Юлія Годованець, професор кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини БДМУ. Студенти університету – учасники мистецьких студій палацу “Академічний” подарували випускникам 1982 року та всім присутнім чудові вокальні та хореографічні номери.

Дізнатись про зустрічі випускників БДМУ:

Вечір зустрічі випускників 1968 року

45-ЛІТТЯ ВИПУСКУ. 13 вересня в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників ЧМІ 1968 року випуску. Ведучим свята від випускників був Василь Рошка, лікар лікарні швидкої медичної допомоги, від теперішнього студентства – Христина Буринюк.

Зустріч випускників 1962 року

7 вересня 2012 року у конференц-залі Буковинського державного медичного університету відбулася зустріч випускників 1962 року, які 50 років тому покинули стіни рідної Альма-Матер.

Зустріч випускників БДМУ 1988 року випуску

25-РІЧЧЯ ВИПУСКУ. 4 жовтня в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників педіатричного факультету Буковинського державного медичного університету (ЧМІ) 1988 року випуску.

Зустріч випускників БДМУ 1998 року випуску

Зустріч випускників БДМУ 1998 рік
15-РІЧЧЯ ЗУСТРІЧІ. 25 жовтня в конференц-залі відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (ЧМІ) 1998 року випуску.