Зустріч випускників БДМУ 2003 року

Зустріч випускників БДМУ 2003 рік
10-ЛІТТЯ ВИПУСКУ.
1 листопада в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (тоді БДМА) 2003 року випуску.
З вітальними словами виступила доцент Ніна Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, яка передала щирі вітання випускникам 2003 року від ректора університету. До слів вітання долучилися професор кафедри анатомії людини Віктор Кривецький.
Ведучими свята від випускників 2003 року була доцент кафедри соціальної медицини та ООЗ – Мар’яна Грицюк та Павло Солодовніков, від студентів – Анастасія Сивокоровська.
Своїх колег з першим ювілеєм привітали Ірина Гуска, заступник головного лікаря Чернівецького обласного клінічного протитуберкульозного диспансера та староста курсу – доцент кафедри анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургіїЮрій Товкач. Мистецькі привітання подарували однокурсникам Михайло Пітей. старший офіцер відділу комплектування та призову Чернівецького військового комісаріату та Ігор Ромах, лікар акушер-гінеколог Хмельницького перинатального центру.
Творчими номерами привітали своїх старших колег студенти – артисти палацу “Академічний”.
Шановні випускники 2003 року, від імені ректорату щиро вітаємо вас з першим ювілеєм випуску та бажаємо творчих звершень, професійного росту і, пам’ятайте, двері рідного навчального закладу завжди відкриті для вас.

Дізнатись про зустрічі випускників БДМУ:

Зустріч випускників БДМУ 1978 року

35-ЛІТТЯ ВИПУСКУ. 27 вересня в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (тоді Чернівецький медичний інститут) 1978 року випуску.

Випускники 1972 року зустрілися у стінах рідного БДМУ

Випускники 1972 року БДМУ

Уже традиційно з початком навчального року в Буковинському державному медичному університеті щоп’ятниці відбуваються ювілейні зустрічі випускників вишу. 21 вересня 40-річчя після випуску святкували 70 випускників Чернівецького медичного інституту 1972 року.

Зустріч випускників 1989 року у 2014 році

У Палаці «Академічний» 19 вересня з нагоди 25-річчя закінчення університету відбулася зустріч випускників БДМУ (колишнього ЧМІ). Ведучим-випускником урочистостей був секретар окружної виборчої комісії Микола Каспрук.