Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Зустріч випускників БДМУ 1988 року

5 жовтня 2018 року відбулася зустріч випускників Чернівецького медичного інституту (тепер ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет») 1988 року.

З 30-річчям випуску присутніх привітав професор Тарас Бойчук, ректор університету, який зробив короткий екскурс в історію навчального закладу та розповів про теперішні досягнення вишу.

Від викладачів ювілярів привітав професор Ігор Сидорчук. Однокурсників зі святом здоровили Аузяк Олесій та Федір Гринчук.

Ювіляри під час святкового вечора переглянули випускний альбом, згадали студентські роки, переглянули свої світлини навчання та дозвілля. Теперішні студенти – учасники мистецьких студій палацу «Академічний» – презентували ювілярам вокальні та хореографічні привітання.

Дізнатись про зустрічі випускників БДМУ:

Зустріч випускників БДМУ 1988 року випуску

25-РІЧЧЯ ВИПУСКУ. 4 жовтня в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників педіатричного факультету Буковинського державного медичного університету (ЧМІ) 1988 року випуску.

Пройшла зустріч випускників БДМУ 1978 року

5 жовтня 2018 року в Палаці «Академічний» відбулася зустріч випускників Чернівецького медичного інституту (тепер БДМУ) 1978 року.

У БДМУ відбулася зустріч випускників 2004 року

У Палаці «Академічний» з нагоди 10-річчя закінчення університету відбулася зустріч випускників БДМУ (колишньої Буковинської державної медичної академії). Ведучими-випускниками урочистостей були доцент кафедри внутрішньої медицини Оксана Оліник та доцент кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Сергій Сажин. З вітальним словом до ювілярів звернувся ректор Тарас Бойчук.