Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Зустріч випускників 1962 року

Зустріч випускників 1962 року

 

7 вересня 2012 року у конференц-залі Буковинського державного медичного університету відбулася зустріч випускників 1962 року, які 50 років тому покинули стіни рідної Альма-Матер.

Від випускників 1962 року виступили доцент кафедри анатомії людини ім. М.Г. Туркевича – Федір Марчук та Петро Сивопляс.

З вітальним словом до присутніх звернулася доцент Ніна Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання БДМУ, яка коротко розповіла про досягнення університету. Також Ніна Іванівна розповіла про створення Асоціації випускників БДМУ та запросила присутніх приєднатися до численної медичної громади. Безперечно, звістка про те, що всі хто навчався та навчаються в університеті матимуть змогу ще тісніше спілкуватися, співпрацювати, ділитися досвідом порадувала всіх присутніх і вони із задоволенням відгукнулися на пропозицію.

 

Під час зустрічі випускники розповідали про свою професійну діяльність, про життєвий шлях, згадували студентські роки в Чернівецькому медичному інституті, колег, з якими перетиналися шляхи уже після навчання та дали обіцянку ще не раз зустрітися в стінах рідного університету.

Дізнатись про зустрічі випускників БДМУ: 

Вечір зустрічі випускників 1968 року

Вечір зустрічі випускників 1968 року

Випускники 1972 року зустрілися у стінах рідного БДМУ

Випускники 1972 року БДМУ

 

 Уже традиційно з початком навчального року в Буковинському державному медичному університеті щоп’ятниці відбуваються ювілейні зустрічі випускників вишу. 21 вересня 40-річчя після випуску святкували 70 випускників Чернівецького медичного інституту 1972 року.

Зустріч випускників 1989 року у 2014 році

Зустріч випускників 1989 року у 2014 році

У Палаці «Академічний» 19 вересня з нагоди 25-річчя закінчення університету відбулася зустріч випускників БДМУ (колишнього ЧМІ). Ведучим-випускником урочистостей був секретар окружної виборчої комісії Микола Каспрук.