Зустріч випускників ЧМІ 1991 року

7 жовтня 2016 року відбулася зустріч випускників Чернівецького медичного інституту (тепер ВДНЗ України "Буковинський державний медичний університет") 1991 року.

З 25-літтям випуску присутніх привітав професор Тарас Бойчук, ректор університету, який зробив короткий екскурс в історію навчального закладу та розповів про теперішні досягнення вишу.

Зі святом привітав випускників 1991 року їх наставник - професор Ігор Сидорчук.
Ювіляри під час святкового вечора переглянули свій випускний альбом, згадали студентські роки, переглянули світлини навчальних корпусів. Однокурсників привітали зі святом старости курсу - Володимир Хомич та Колісник Вадим.
Організаторами зустрічі цьогоріч були: Яна Марфіна, Головний позаштатний спеціаліст з планування сім’ї Департаменту охорони здоров’я і цивільного захисту населення Чернівецької ОДА, керівник Обласного центру планування сім’ї при Обласному медичному діагностичному центрі; Аліна Дашкевич, Обласний позаштатний імунолог; Віктор Остапчук, керівник дистрибюції фармкомпанії "ЮріяФарм".
На зустрічі були присутні представники з різних куточків України, а випускник 1991 року - Юрій Мазур, який наразі живе і працює в США, перетнув океан, щоб побачити своїх друзів-однокурсників.
Студенти - учасники мистецьких студій палацу "Академічний" презентували ювілярам вокальні та хореографічні привітання.

Дізнатись про зустрічі випускників БДМУ:

Зустріч випускників БДМУ 1997 року

Зустріч випускників БДМУ 1997 р

26 жовтня в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету 1997 року.

Зустріч випускників БДМУ 1998 року випуску

Зустріч випускників БДМУ 1998 рік
15-РІЧЧЯ ЗУСТРІЧІ. 25 жовтня в конференц-залі відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (ЧМІ) 1998 року випуску.

У БДМУ відбулася зустріч випускників 1995 року

11 вересня 2015 року у Палаці «Академічний» відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету 1995 року.

З нагоди 20-ої річниці закінчення університету лікарі-випускники приїхали з різних регіонів України.