Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Зустріч випускників БДМУ 1967 року

8 вересня у Вищому державному навчальному закладі України "Буковинський державний медичний університет" зустрілися випускники Чернівецького медичного інституту (тепер БДМУ) 1967 року, які цьогоріч святкують 50 років з дня випуску.

Від імені ректорату випускників привітала доцент Ніна Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, яка передала щирі вітання ювілярам від ректора університету, професора Тараса Бойчука, а також презентувала присутнім основні досягнення нашого навчального закладу.

Випускники 1967 року щиро раділи зустрічі та ділилися спогадами про навчання та студентські роки у стінах Чернівецького медичного інституту: Ротар Василь Іванович (Чернівці), Гончар Неля Миколаївна (Нью-Йорк, США), Павельчук Костянтин Васильович та Ніна Михайлівна (м.Лубни), Василинчук Василь Степанович (м.Заставна), Зарицька Віра Єфремівна, Саін Дмитро Онуфрійович та Валентина Петрівна (м.Кишинів, Республіка Молдова), Пантюхіна Олена Герасимівна, Сучеван Василь Деонізович (м.Вижниця), Бартош Людмила Євгенівна (м.Київ), Триняк Микола Григорович та Олена Петрівна (м.Чернівці), Рудюк Валентина Григорівна (м.Хмельницький), Корогод Катерина Петрівна та Василь Семенович, Коцур Олександр Іванович (м.Чернівці), Зорій Олексій Васильович (с.Бочківці), Козуб Флорій Петрович (с.Топорівці).

Після теплих спогадів випускників 1967 року мистецькими номерами привітали теперішні студенти Буковинського державного медичного університету, учасники мистецьких студій палацу «Академічний».

Від імені ректорату щиро вітаємо випускників 1967 року зі святом, бажаємо здоров’я, успіхів та нових зустрічей у стінах рідної Альма-Матер.

Дізнатись про зустрічі випускників БДМУ:

Вечір зустрічі випускників 1968 року

Зустріч випускників ЧМІ 1963 року

30 вересня 2014 року  в БДМУ відбулася зустріч випускників 1963 року випуску.

У БДМУ провели зустріч випускників 1964 року

Зустріч випускників БДМУ 1964 року

У Буковинському державному медичному університеті 19 вересня відбулася ювілейна зустріч випускників. З нагоди 50-річчя випуску у конференц-залі адміністративного корпусу БДМУ випускники колишнього Чернівецького медичного інституту знову зібралися разом.