Зустріч випускників БДМУ 1967 року

8 вересня у Вищому державному навчальному закладі України "Буковинський державний медичний університет" зустрілися випускники Чернівецького медичного інституту (тепер БДМУ) 1967 року, які цьогоріч святкують 50 років з дня випуску.

Від імені ректорату випускників привітала доцент Ніна Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, яка передала щирі вітання ювілярам від ректора університету, професора Тараса Бойчука, а також презентувала присутнім основні досягнення нашого навчального закладу.

Випускники 1967 року щиро раділи зустрічі та ділилися спогадами про навчання та студентські роки у стінах Чернівецького медичного інституту: Ротар Василь Іванович (Чернівці), Гончар Неля Миколаївна (Нью-Йорк, США), Павельчук Костянтин Васильович та Ніна Михайлівна (м.Лубни), Василинчук Василь Степанович (м.Заставна), Зарицька Віра Єфремівна, Саін Дмитро Онуфрійович та Валентина Петрівна (м.Кишинів, Республіка Молдова), Пантюхіна Олена Герасимівна, Сучеван Василь Деонізович (м.Вижниця), Бартош Людмила Євгенівна (м.Київ), Триняк Микола Григорович та Олена Петрівна (м.Чернівці), Рудюк Валентина Григорівна (м.Хмельницький), Корогод Катерина Петрівна та Василь Семенович, Коцур Олександр Іванович (м.Чернівці), Зорій Олексій Васильович (с.Бочківці), Козуб Флорій Петрович (с.Топорівці).

Після теплих спогадів випускників 1967 року мистецькими номерами привітали теперішні студенти Буковинського державного медичного університету, учасники мистецьких студій палацу «Академічний».

Від імені ректорату щиро вітаємо випускників 1967 року зі святом, бажаємо здоров’я, успіхів та нових зустрічей у стінах рідної Альма-Матер.

Дізнатись про зустрічі випускників БДМУ:

Вечір зустрічі випускників 1968 року

45-ЛІТТЯ ВИПУСКУ. 13 вересня в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників ЧМІ 1968 року випуску. Ведучим свята від випускників був Василь Рошка, лікар лікарні швидкої медичної допомоги, від теперішнього студентства – Христина Буринюк.

Зустріч випускників БДМУ 1966 року

9 вересня 2016 року в Буковинському державному медичному університеті уже традиційно розпочалися зустрічі випускників. Зустріч розпочала ювіляри – випускники 1966 року, які цього річ святкують 50 років з дня випуску.

Зустріч випускників ЧМІ 1963 року

30 вересня в БДМУ відбулася зустріч випускників 1963 року випуску. Свій почесний 50-літній ювілей випуску Буковинського державного медичного університету (тоді Чернівецького медичного інституту) ювіляри вирішили проводити в конференц-залі адміністративного корпусу БДМУ. На зустріч прийшли 39 випускників з різних куточків України, а також з Росії та Молдови.

У БДМУ провели зустріч випускників 1964 року

Зустріч випускників БДМУ 1964 року

У Буковинському державному медичному університеті 19 вересня відбулася ювілейна зустріч випускників. З нагоди 50-річчя випуску у конференц-залі адміністративного корпусу БДМУ випускники колишнього Чернівецького медичного інституту знову зібралися разом.