Зустріч випускників 1983 року випуску

Зустріч випускників 1983 року випуску
30-ЛІТТЯ ВИПУСКУ. 4 жовтня 2014  відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (тоді Чернівецького медичного інституту) 1983 року випуску.
 
З почесним 30-літтям випуску привітав присутніх доцент Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи, який також ознайомив випускників 1983 року з основними віхами розвитку нашого навчального закладу. До слів привітання долучилися професор кафедри інфекційних хвороб та епідеміології Андрій Сокол та професор кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата Георгій Ходоровський.
Від випускників своїх однокурсників привітали доцент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Тамара Чурсіна, Сергій Миронюк, керівник лікувальної установи у Німеччині. Ведучими свята були професор Василь Кардаш, завідувач кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров'я БДМУ та Тетяна Проценко, лікар Чернівецької міської поліклініки №1. Від теперішнього студентства ведучою була Анастасія Пушкашу.
Під час свята випускники 1983 року мали змогу відвідати теоретичний корпус, історико-медичний музей БДМУ, зробити колективне фото на пам’ять.
Артисти палацу “Академічний”, студенти-медики, також привітали випускників 1983 року, подарувавши їм чудові мистецькі номери.
Дорогі випускники 1983 року, щиро вітаємо вас із 30-річчям випуску бажаємо і надалі плідно працювати на благо розвитку медицини та медичної науки і ще не раз зустрічатися у рідному навчальному закладі.
Більше фотографій: