У БДМУ відбулася зустріч випускників 1974 року

Зустріч випускників 1974 року

У Буковинському державному медичному університеті 26 вересня відбулася зустріч випускників. З нагоди 40-річчя випуску у конференц-залі адміністративного корпусу університету колишні однокурсники, випускники Чернівецького медичного інституту знову зустрілися.

Під час зустрічі випускники ділилися спогадами про своїх славетних викладачів, які увійшли золоті сторінки історії університету: О. І. Самсон, С. М. Савенко, Я. Д. Кіршенблат та багатьох інших. Зі словами вітання до присутніх звернулася проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Іванівна Зорій. Вона провела короткий екскурс в історію Alma mater та розповіла про її здобутки і перспективи розвитку. Своїх колишніх вихованців привітав професор Георгій Іванович Ходоровський.

Завітав на зустріч та поздоровив випускників з поважною датою – 40-річчям – заступник директора Департаменту охорони здоров'я Чернівецької обласної державної адміністрації Юрій Миколайович Лесюк.

Мистецькими номерами привітали старших колег теперішні студенти-учасники мистецьких студій Палацу «Академічний». Для випускників лунали «Червона рута», «Пісня поміж нас», «Не спи моя рідна земля».

Дізнатись про зустрічі випускників БДМУ:

Зустріч випускників БДМУ 1978 року

35-ЛІТТЯ ВИПУСКУ. 27 вересня в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (тоді Чернівецький медичний інститут) 1978 року випуску.

Випускники 1972 року зустрілися у стінах рідного БДМУ

Випускники 1972 року БДМУ

Уже традиційно з початком навчального року в Буковинському державному медичному університеті щоп’ятниці відбуваються ювілейні зустрічі випускників вишу. 21 вересня 40-річчя після випуску святкували 70 випускників Чернівецького медичного інституту 1972 року.

Зустріч випускників БДМУ 1973 року

40-РІЧЧЯ ВИПУСКУ.20 вересня а палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (тоді Чернівецького медичного інституту) 1973 року.

Зустріч випускників БДМУ 1977 року

випускник БДМУ 1977 року

5 жовтня у Буковинському державному медичному університеті відбулася зустріч випускників 1977 року випуску.