Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

У БДМУ відбулася зустріч випускників 1974 року

Зустріч випускників 1974 року

У Буковинському державному медичному університеті 26 вересня відбулася зустріч випускників. З нагоди 40-річчя випуску у конференц-залі адміністративного корпусу університету колишні однокурсники, випускники Чернівецького медичного інституту знову зустрілися.

Під час зустрічі випускники ділилися спогадами про своїх славетних викладачів, які увійшли золоті сторінки історії університету: О. І. Самсон, С. М. Савенко, Я. Д. Кіршенблат та багатьох інших. Зі словами вітання до присутніх звернулася проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Іванівна Зорій. Вона провела короткий екскурс в історію Alma mater та розповіла про її здобутки і перспективи розвитку. Своїх колишніх вихованців привітав професор Георгій Іванович Ходоровський.

Завітав на зустріч та поздоровив випускників з поважною датою – 40-річчям – заступник директора Департаменту охорони здоров'я Чернівецької обласної державної адміністрації Юрій Миколайович Лесюк.

Мистецькими номерами привітали старших колег теперішні студенти-учасники мистецьких студій Палацу «Академічний». Для випускників лунали «Червона рута», «Пісня поміж нас», «Не спи моя рідна земля».