Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Випускники 1983 року БДМУ відзначили 35-річчя випуску

28 вересня 2018 року відбулася зустріч випускників Чернівецького медичного інституту (тепер БДМУ) 1983 року.

З вітальним словом до випускників звернувся проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Геруш, який зробив короткий екскурс історії БДМУ, розповів про основні досягнення навчального закладу.

Від імені викладацького складу привітав своїх колишніх студентів професор Андрій Сокол. Також слова привітань для однокурсників линули від Василя Липки, Наталії Мержиєвської, Галини Коржан.

Приємно, що такі зустрічі об’єднують випускників з усіх куточків України: Хмельниччини, Тернопільщини, Київщини, Волині, Прикарпаття, Львівщини, тощо.

Студенти – учасники мистецьких студій палацу «Академічний» презентували випускникам 1983 року творчі вітання.

Дізнатись про зустрічі випускників БДМУ:

30-річчя зустрічі випускників 1985 року (2015р)

Відбулася 30-річчя зустрічі випускників 1985 року (2015р)

2 жовтня 2015р. у Палаці «Академічний» відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету 1985 року.