15 років після завершення навчання в БДМУ

27 жовтня в палаці Академічний відбулася зустріч випускників БДМУ 2002 року.

Зі святом випускників привітав професор Тарас Бойчук, ректор університету, який також відзначив, що випуск 2002 року має численні здобутки, адже серед них 5 головних лікарів, 2 заступники головного лікаря, 5 завідувачів відділень, 1 головний позаштатний спеціаліст, 19 викладачів університету, 17 кандидатів наук, 11 доцентів та 4 викладачі коледжів.

До слова, випуск Буковинської державної медичної академії 2002 року налічував 380 випускників, цьогоріч на зустріч з різних куточків України США та Німеччини прибули 150 ювілярів.

З вітаннями до учнів звернулися доцент Володимир Глубоченко та професор Ігор Сидорчук.

Однокурсників зі святом вітали ведучі свята Олександр Гараздюк, доцент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб БДМУ та Аліна Заволович, доцент кафедри судової медицини та медичного правознавства БДМУ. Привітали колег Олексій Корняков (м.Чернівці), Андрій Кланца (м.Хмельницький), Наталія Іванова (м.Чернівці).

Мистецькі дарунки випускникам презентували теперішні студенти нашого начального закладу – учасники студій палацу «Академічний».

Асоціація випускників Буковинського державного медичного університету

Дізнатись про зустрічі випускників БДМУ:

Випускники 1972 року зустрілися у стінах рідного БДМУ

Випускники 1972 року БДМУ

Уже традиційно з початком навчального року в Буковинському державному медичному університеті щоп’ятниці відбуваються ювілейні зустрічі випускників вишу. 21 вересня 40-річчя після випуску святкували 70 випускників Чернівецького медичного інституту 1972 року.

Випускники 1992 року відсвяткували 25-річчя випуску

30 вересня відбулася зустріч випускників Чернівецького медичного інституту (тепер ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет») 1992 року.

Зустріч випускників 1962 року

7 вересня 2012 року у конференц-залі Буковинського державного медичного університету відбулася зустріч випускників 1962 року, які 50 років тому покинули стіни рідної Альма-Матер.