Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Знати і контролювати свій артеріальний тиск – життєво необхідно

ПРОФІЛАКТИЧНА РОБОТА. 10 червня співробітники кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб провели профілактичну акцію серед студентів університету стосовно артеріальних гіпертензій. У гуртожитку №3 студенти прослухали лекцію доцента Наталії Бачук-Понич “Первинна та вторинна профілактика артеріальної гіпертензії”.
Також зі студентами було проведено практикум по техніці вимірювання артеріального тиску. В акції прийняли активну участь аспіранти кафедри Катерина Волошинська, Наталія Швець, Олександра Доголіч.

Підвищення онконастороги лікарів-гінекологів області

Гинекология БДМУ

22 січня в палаці “Академічний” відбулася науково-практична конференція “Роль первинної мережі в діагностиці онкологічних захворювань жіночих репродуктивних органів”, яка проходила під патронатом Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА спільно з Буковинським державним медичним університетом.

Просвітницько-профілактична робота серед школярів

Здоров’я є інтегральною характеристикою особистості і визначає якість життя. Сьогодні в Україні фіксують високий рівень захворюваності населення, особливо серед дітей і підлітків. Зокрема, за період навчання у школі кількість здорових дітей з першого до одинадцятого класу зменшується у 3-4 рази.

Професійна діяльність викладачів кафедри патоморфології БДМУ за кордоном

28 березня на кафедрі патоморфології Буковинського державного медичного університету відбулася бесіда зі студентами 49 групи 3-го курсу медичного факультету №3 “Історія професійної діяльності викладачів кафедри патологічної анатомії Буковинського державного медичного університету за межами України”.