Студентка БДМУ – в трійці переможців конференції з клінічної медицини

Впродовж 19-20 квітня в Одеському національному медичному університеті проходила науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини» для студентів та молодих вчених, присвячена 100-річчю з дня народження професора С. І. Корхова.

Від молодих науковців Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» на секції фармакології і фармації гідно виступила студентка ІІІ курсу 21 групи спеціальності «Лікувальна справа» Світлана Чобанюк. Під час наукової дискусії активно обговорювалися питання синтезу нових хімічних сполук, дослідження їх фармакологічної активності, розробки лікарських форм, сучасні проблеми фармакотерапії та фармакоекономічні аспекти клінічного застосування лікарських засобів, наявних на фармацевтичному ринку України.

Науково-дослідна робота молодих науковців БДМУ – Чобанюк С.І., Кишкана П.Я. «Фармакоекономічні аспекти застосування препаратів кларитроміцину» (науковий керівник – к.мед.н., доцент кафедри фармакології БДМУ Кишкан І.Г.) відзначена Дипломом ІІІ ступеня.
Понеділок, 23 квітня 2018

Проведено акцію «Допомога людям з обмеженими можливостями»

До Міжнародного дня інваліда в Обласній дитячій клінічній лікарні м. Чернівці проведена акція «Допомога людям з обмеженими можливостями».

Проведено конференцію про актуальні питання гематології

16 червня у Палацу «Академічний» кафедрою сімейної медицини БДМУ разом з Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА проведено науково-практичну конференцію