Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студенти та куратори коледжу БДМУ організували благодійний захід

16 грудня студенти та куратори коледжу БДМУ за підтримки заступника директора коледжу БДМУ з виховної роботи доц. Оксани Анатоліївни Петринич організували благодійний захід: відвідали і привітали з наступаючим Днем святого Миколая 16-річного Сергія Близнюка, який зараз перебуває на лікуванні у кардіоонкогематологічному відділенні ОКУ «Обласна дитяча клінічна лікарня».

Завідувач відділення Михайло Георгійович Гнатюк супроводжував ініціативну групу студентів і кураторів коледжу до палати хлопця, де голова студентської ради коледжу Віра Бурковець від імені студентства коледжу висловила побажання швидкого одужання Сергію та передала матері хлопця матеріальну допомогу на його лікування (понад 4500 грн.).

В акції взяли участь куратори студентських груп коледжу Софія Володимирівна Боштан, Лариса Михайлівна Шинкура, Надія Анатоліївна Гудзь, Марія Ахмедівна Ежнед, Леся Олександрівна Антонюк, Діана Корнелівна Осипчук, Марина Іллівна Бачу.

До збору коштів на лікування Сергія Близнюка долучилися студенти 1 та 2 груп 1 курсу спеціальності «Сестринська справа» (на основі базової загальної середньої освіти), 2 групи 2 курсу спеціальності «Фармація» (на основі базової загальної середньої освіти), 2 групи 3 курсу спеціальності «Фармація» (на основі базової загальної середньої освіти), 1 групи 3 курсу спеціальності «Сестринська справа» (на основі базової загальної середньої освіти), 1 групи 1 курсу спеціальності «Сестринська справа» (на основі повної загальної середньої освіти), 1 групи 2 курсу спеціальності «Сестринська справа» (на основі повної загальної середньої освіти). Студентський актив під час візиту до лікарні представили: Віра Бурковець, Ксенія Бранашко, Роман Гой, Ганна Гуменюк, Ілонна Олексишин, Анжеліка Молодяну, Павло Майкан, Діана Галак, Наталія Олексюк, Марія Шпанюк, Богдана Микулинська.

Відбулося відкриття виставки «Світло душі»

До Дня матері студенти і співробітники Буковинського державного медичного університету 7 травня презентували в Історико-медичному музеї БДМУ виставку художніх робіт і декоративно-прикладного мистецтва «Світло душі».

День Святого Миколая у спеціалізованому будинку-інтернаті села Магала

Напередодні дня Святого Миколая студенти Буковинського державного медичного університету відвідали спеціалізований будинок-інтернат с. Магала, Новоселицького району Чернівецької області.

Допоможи тяжкохворій дитині

Кафедрою педіатрії та дитячих інфекційних хвороб упродовж 20-24 жовтня проведено благодійний марафон «Допоможи тяжкохворій дитині», спрямований на збір коштів для дитини 4 років, що перебуває на стаціонарному лікуванні в пульмонологічному відділенні Обласної дитячої клінічної лікарні з приводу загострення змішаної форми муковісцидозу.

З'їзд "Асоціації молодих донорів України"

У м. Івано-Франківськ 20 вересня відбувся перший З’їзд регіональних координаторів осередків Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Асоціація молодих донорів України».