Студенти-випускники медичного факультету №4 здали іспити

Студенти-випускники медичного факультету №4 здали іспити

11 червня на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти відбувся практично-орієнтований випускний іспит у студентів ІV курсу медичного факультету №4, спеціальність «Лабораторна діагностика», ступінь – «бакалавр».

Студенти-випускники складали практично-орієнтовані іспити з чотирьох дисциплін:клінічна лабораторна діагностика, клінічна біохімія, мікробіологія та вірусологія, гігієна з гігієнічною експертизою.

Голова екзаменаційної комісії завідувачка кафедри фтизіатрії та пульмонології, проф. Тодоріко Л.Д. привітала студентів із успішним складанням іспитів та побажала доброго здоров’я, подальших  успіхів у всіх сферах життя.

Головна позаштатна спеціалістка з лабораторної діагностики Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації Ігнатюк Т.В. також привітала випускників із успішним завершенням навчання та відзначила високу професійну підготовку майбутніх спеціалістів.

Завідувач кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти, проф. Плеш І.А. висловив щирі привітання випускникам та побажав їм успішного працевлаштування.

Заступник декана медичного факультету № 4, доц. Сажин С.І., відмітив приємну та щиру атмосферу при складанні випускних іспитів, висловив подяку екзаменаторам, секретарю, привітав студентів-випускників із завершенням навчання та побажав усім міцного здоров’я та мирного неба.