Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

День людини із синдромом Дауна обговорили студенти-науковці БДМУ

Під час заходу
На кафедрі медичної біології та генетики відбулося чергове засідання наукового гуртка для іноземних студентів, присвячене Дню людей із синдромом Дауна.

З метою привернення уваги студентів до проблем людей з синдромом Дауна, 20 березня в лекційному залі кафедри медичної біології та генетики відбулося розширене засідання наукового гуртка для іноземних студентів медичного факультету №3 та №4, де, поряд з плановими питаннями, обговорювалися актуальні відомості щодо синдрому Дауна.

Під керівництвом викладача кафедри – к.мед.н., асист. Власової Катерини Василівни студенткою 67 групи Ніна Рамачандран Решма підготовлено доповідь щодо симптоматики та новітніх методів діагностування синдрому у світовій практиці, а також наведено статистичну характеристику скорочення частоти народжуваності хворих дітей завдяки ранній пренатальній діагностиці.

Під час презентації акцентовано на необхідності толерантного ставлення до людей із синдромом Дауна та всебічній їх підтримці задля покращення якості життя. Під час доповіді використані відеоматеріали, присвячені проблемі адаптації людей із синдромом Дауна до умов соціуму. Студенти з великою цікавістю переглянули матеріал, створений командою ТСН телеканалу 1+1 та перекладений на англійську мову асистентом Власовою К.В.

Також на засіданні гуртка студент 42 групи Анілкумар Картік Мадхав презентував доповідь «Вплив циркадіанних ритмів на серцеву діяльність людини», підготовлену під керівництвом к.біол.н., асист. Кушнірик Ольги Василівни. Присутні студенти-гуртківці були зацікавлені взаємозв’язком біоритмів та фізіологічними показниками людського організму, що зумовлено молекулярними механізмами експресії генів та синтезу гормонів, зокрема малатоніну.
П'ятниця, 23 березня 2018

В БДМУ відзначили річницю від Дня народження Кобзаря

З нагоди Дня народження видатного українця викладачі та студенти вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» провели тематичний захід.

В БДМУ вшанували Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

В БДМУ вшанували пам'ять жертв Чорнобильської катастрофи

26 квітня 2017 року чернівчани вшановували пам'ять жертв Чорнобильської катастрофи, яка сталася в цей день у 1986 році.

В БДМУ вшанували пам'ять Тараса Шевченка

Традиційно березень у Буковинському державному медичному університеті проходить у відзначенні важливої для кожного свідомого патріота-українця дати – річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.