Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Значення морфологічних наук на сучасному етапі розвитку медицини

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичній інтернет-конференції з міжнародною участю «Значення морфологічних наук на сучасному етапі розвитку медицини», яка відбудеться 26-27 листопада на базі Буковинського державного медичного університету та приурочена 70-річчю з дня заснування навчального закладу. До участі в конференції запрошуються дипломовані вчені, аспіранти, магістранти, фахівці практичної медицини, які займаються проблемами ранньої діагностики та профілактики захворювань, що базуються на основі сучасних досягнень теоретичних наук.

DEAR COLLEAGUES!

We are pleased to invite you to participate in scientific-research Internet Conference with international participation "The significance of morphological sciences at the present stage of development of medicine" which will take place on 26-27 of November at the Bukovinian State Medical University and is dedicated to the 70th anniversary of the foundation of the institution and the department of histology, cytology and embryology. The conference invites all the scientists, graduators, aspirants, undergraduates, professionals in practical medicine who deal with the problems of early diagnosis and prevention of diseases which are based on the modern achievements in theoretical sciences.