Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти БДМУ провели акцію "Не дай СНІДу шанс"

Студенти медичного факультету №1 Буковинського державного медичного університету з ініціативи та сприяння декана, завідувача кафедри інфекційних хвороб та епідеміології проф. Москалюка Василя Деонізійовича стали співорганізаторами мистецько-просвітницької акції "Не дай СНІДу шанс" у ТРЦ "DEPOt".

Студенти-волонтери розповсюджували тематичні листівки, в яких було висвітлено докладну інформацію щодо методів профілактики та боротьби з ВІЛ, спілкувались із відвідувачами гіпермаркету, розповідаючи всім бажаючим про діагностику даного захворювання. Всі бажаючі могли пройти експрес-тест на ВІЛ у мобільній лабораторії, яка була на територій комплексу. Студенти університету, учасники художніх студій Палацу "Академічний" долучилися до акції та подарували всім відвідувачам мистецькі композиції.