Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студенти БДМУ провели акцію "Не дай СНІДу шанс"

Студенти медичного факультету №1 Буковинського державного медичного університету з ініціативи та сприяння декана, завідувача кафедри інфекційних хвороб та епідеміології проф. Москалюка Василя Деонізійовича стали співорганізаторами мистецько-просвітницької акції "Не дай СНІДу шанс" у ТРЦ "DEPOt".

Студенти-волонтери розповсюджували тематичні листівки, в яких було висвітлено докладну інформацію щодо методів профілактики та боротьби з ВІЛ, спілкувались із відвідувачами гіпермаркету, розповідаючи всім бажаючим про діагностику даного захворювання. Всі бажаючі могли пройти експрес-тест на ВІЛ у мобільній лабораторії, яка була на територій комплексу. Студенти університету, учасники художніх студій Палацу "Академічний" долучилися до акції та подарували всім відвідувачам мистецькі композиції.

«З відкритим серцем»

На практичному занятті студенти 2 групи 3 курсу медичного факультету№1 взяли участь в обході завідувача кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини д.мед.н., професора Ю.М. Нечитайла в педіатричному відділенні міської дитячої клінічної лікарні.

Викладач БДМУ - стипендіат уряду Швейцарії

У рамках міжнародної співпраці БДМУ викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко впродовж 2014/2015 навчального року перебуватиме на стажуванні в Університеті Санкт-Галлена у Швейцарії з метою проведення постдокторського дослідження.

Викладач БДМУ вивчала досвід міжнародних організацій

Викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко 29 листопада відвідала ярмарок з питань гуманітарної роботи, де була представлена чимала кількість міжнародних і регіональних організації, які працюють у зазначеній сфері.

НПЦ ПМСД - крок до удосконалення підготовки сімейних лікарів

Одним з пріоритетних напрямків роботи Буковинського державного медичного університету (БДМУ) є підготовка кадрів за фахом «загальна практика-сімейна медицина» (ЗПСМ). Навчання в інтернатурі зі спеціальності «загальна практика-сімейна медицина» у БДМУ започатковано у 1996 році на кафедрі госпітальної терапії та клінічної фармакології.