Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Студент БДМУ – серед переможців Всеукраїнського конкурсу наукових робіт

У Харківському національному медичному університеті завершився ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Медицина».

До ХНМУ з’їхалися найкращі представники медичних навчальних закладів України. Після завершення презентацій конкурсантів, що відбулися у ході науково-практичної конференції, були визначені переможці.

Серед переможців – Максим Тащук, студент ІІІ курсу Буковинського державного медичного університету, який посів ІІ місце з доповіддю «Застосування метаболічної терапії при ішемічній хворобі серця: дигіталізація електрокардіограми».
Понеділок, 07 травня 2018

«Я пам’ятаю…» – Героям Небесної Сотні

20 лютого всі українці вшановують Героїв Небесної Сотні, людей які загинули під час Революції Гідності на Майдані.

Європейськa студентськa конференція “Трансплантація та імплантація”

17-20 вересня в клініці Шаріте, лікарні Вірхова м. Берліна проводилась 23-я Європейська студентська конференція “Трансплантація та імплантація”. В роботі конференції приймали участь представники студентської молоді з багатьох країн: України, Росії, Білорусії, Румунії, Болгарії, Бельгії, Індонезії.

І Міжнародні відкриті спортивні ігри БДМУ

Понеділок, 12 лютого 2018

ІV Обласні спортивні ігри із дзюдо серед вищих навчальних закладів

Збірна команда Буковинського державного медичного університету з дзюдо успішно виступила на змаганнях ІV Обласних спортивних ігор серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, які проходила 19 березня 2014 року.