Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Акція до Дня боротьби з раком на кафедрі дерматовенерології

За рішенням ВООЗ, щорічно 4 лютого світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби з онкологічними захворюваннями.

З цієї нагоди на кафедрі дерматовенерології Буковинського державного медичного університету 4 лютого відбулася акція, яка включала проведення низки заходів, зокрема проведено круглий стіл з лікарями-інтернами спеціальності «дерматовенерологія» та лікарями-дерматовенерологами Обласного шкірно-венерологічного диспансеру на тему: «Злоякісні новоутворення шкіри та їх профілактика» (доцент кафедри Перепічка М.П.).

У рамках Всесвітнього дня боротьби з раком доцентом кафедри Перепічкою М.П. прочитано лекцію на тему: «Причини та прояви злоякісних утворень шкіри» для студентів сестринського відділення Чернівецького медичного коледжу БДМУ.