Стоматологи БДМУ привітали діток притулку з Днем Миколая

З ініціативи керівництва кафедри хірургічної та дитячої стоматології Н. Б. Кузняк та О. І. Годованець студенти 3 групи 3 курсу стоматологічного факультету разом з куратором Тетяною Мандзюк відвідали  18 грудня 2015 року Притулок для дітей, що знаходиться за адресою вул. Головна, 169. Студенти розповіли дітям про правила догляду за ротовою порожниною, продемонстрували правила чищення зубів. Вони також організовали театральне дійство у вигляді гри із залучення самих дітей, показали мультфільми, що відповідають тематиці заходу. Діти активно брали участь у конкурсах, танцях, були веселими та радісними. Кожній дитині подарували предмети та засоби для догляду за порожниною рота, фрукти, а також розвиваючі ігри. Керівництво притулку та самі діти подякували студентам за цікаве свято і подарунки.