Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Стоматологи БДМУ привітали діток притулку з Днем Миколая

З ініціативи керівництва кафедри хірургічної та дитячої стоматології Н. Б. Кузняк та О. І. Годованець студенти 3 групи 3 курсу стоматологічного факультету разом з куратором Тетяною Мандзюк відвідали  18 грудня 2015 року Притулок для дітей, що знаходиться за адресою вул. Головна, 169. Студенти розповіли дітям про правила догляду за ротовою порожниною, продемонстрували правила чищення зубів. Вони також організовали театральне дійство у вигляді гри із залучення самих дітей, показали мультфільми, що відповідають тематиці заходу. Діти активно брали участь у конкурсах, танцях, були веселими та радісними. Кожній дитині подарували предмети та засоби для догляду за порожниною рота, фрукти, а також розвиваючі ігри. Керівництво притулку та самі діти подякували студентам за цікаве свято і подарунки.

«Подарунок від Святого Миколая»

19 грудня відзначають День святого Миколая - покровителя усіх мандрівників і дітей. Свято вважається одним із найбільш шанованих у православному світі.

«Чужих дітей не буває»

День Святого Миколая - найбажаніший і улюбленіший день для кожної дитини. Особливо для дітей-сиріт, які живуть у школах і будинках-інтернатах, де Святий Миколай може виконати їх саму заповітну мрію.

Благодійна акція «Святий Миколай живе в кожному з нас»

17 грудня студенти медичних факультетів №2 та №4 Буковинського державного медичного університету за підтримки деканів факультетів провели благодійний концерт до Дня Святого Миколая у Буковинському міжрегіональному центрі професійної реабілітації інвалідів.