Здорові діти – здорова нація

САНІТАРНО-ПРОСВІТНИЦЬКА АКЦІЯ. Здорова дитина – це радість для батьків, а в майбутньому – повноцінний громадянин суспільства. Тільки здорова дитина досягає успіхів у навчанні, добре розвивається фізично, має врівноважений психічний стан.
3 червня співробітники кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти та студенти ІІ курсу спеціальності “Сестринська справа” Буковинського державного медичного університету провели санітарно-просвітницьку акцію “Здорові діти – здорова нація” для учнів літнього пришкільного табору “Дивокрай” ЗОШ № 2 ім. Ю.Федьковича м.Чернівців. Акція проведена з метою забезпечення дитиною свідомого контролю над своїм здоров’ям, набуття нею навичок здорового способу життя.
Завдяки створеній ігровій ситуації діти поглибили свої уміння і навички особистої гігієни та отримали нові знання про зміцнення здоров’я, а практичними вправами закріпили їх. Дізналися про шкідливий вплив на дитячий організм при вживанні в їжу сухариків, чипсів, газованих напоїв тощо. Учні взяли участь у виставці малюнків на тему “Абетка здоров’я”.

Лікарські засоби реалізовуватимуться лише через аптеки чи аптечні пункти

З 29 грудня 2012 року втратили чинність норми законодавства, які дозволяли суб’єктам господарювання здійснювати роздрібну торгівлю лікарськими засобами через аптечні кіоски, повідомляє прес-служба Державної служби з лікарських засобів.

Особливості вакцинації дітей із обтяженим анамнезом

Для запобігання можливих негативних наслідків профілактичних щеплень, необхідно знати, що проводити щеплення потрібно тільки після повної діагностики. Діагностика – це фільтр, який виявляє і відсіює тих, кому не потрібно і не безпечно робити щеплення.

За кілька днів до вакцинації варто: