Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студенти БДМУ переглянули українську стрічку "Поводир"

В історії XX-го століття Голодомор 1932-33 років в Україні посідає особливе місце.

Масове фізичне винищення українського народу штучним голодом було свідомим терористичним актом сталінської політичної системи проти мирних людей, проти українців як нації. Було підірвано соціальні основи нації, її традиції, духовну культуру та самобутність. Пам’яті тих страшних років була присвячена акція, організована кураторами кафедри іноземних мов, щодо перегляду разом зі студентами кураторських груп кінофільму «Поводир», тематика якого підіймає проблему знищення духовності українського народу у часи сталінського режиму.

Викладачі Буковинського державного медичного університету навчали старшокласників і вчителів надавати першу медичну допомогу

Навчання старшокласників і вчителів надавати першу медичну допомогу

Вже стало доброю традицією проводити виїзні акції з надання першої медичної допомоги (ПМД) викладачами Буковинського державного медичного університету. 11 вересня було організовано акцію

Всесвітній день психолога

Всесвітній день психолога 23 квітня відзначили студенти спеціальності “Медична психологія” БДМУ. З вітальним словом до студентів та співробітників звернулась проректор з навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти, завідувач кафедри психології та соціології доцент Ніна Зорій.

Вшановуючи пам'ять буковинської орлиці

27 листопада 1863 року народилася українська письменниця Ольга Кобилянська. Завдяки новаторству, співзвучності прогресивним тенденціям світової літератури проза Ольги Кобилянської викликає значний інтерес не лише в нашій країні, а й за її межами. Кращі твори письменниці вийшли у перекладах багатьма мовами, піднімаючи міжнародний престиж українського слова.

Вшановуючи пам'ять Григорія Сковороди

3 грудня співробітниками кафедри суспільних наук та українознавства Буковинського державного медичного університету проведено відкрите семінарське заняття зі студентами ІІ курсу медичного факультету №2, присвячене 290-ій річниці від дня народження Григорія Сковороди – класика української філософії та засновника “Філософії серця”.