Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Студентки БДМУ перемогли у конкурсі «Ліра Гіппократа»

12-13 грудня у Києві відбувся  IX Всеукраїнський мистецький конкурс «Ліра Гіппократа».

У конкурсі брали участь медичні навчальні заклади I – IV рівня акредитації. Буковинський державний медичний університет представили: студентка медичного факультету №1 Олена Клим та студентка медичного факультету №2 Вікторія Хухлей, які здобули перемогу і нагороджені дипломами Першого ступеня.

Вітаємо з перемогою Олену та Вікторію, а також керівника вокальної студії палацу «Академічний» Тетяну Д’яченко, бажаємо нових творчих звершень!

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.

Студентка БДМУ представила свою роботу на міжнародному конгресі в Польщі

Упродовж 7–10 травня у м. Варшава (Польща) проходив XІ Варшавський міжнародний медичний конгрес (11th Warsaw International Medical Congress).

У роботі конгресу взяли участь понад 500 представників з 29 країн світу. Наукові дослідження були представлені у 20 секціях й опубліковані в науковому журналі "Arhives of medical science".

Студентка БДМУ – призер Всеукраїнської олімпіади

16-17 квітня на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з клінічної імунології та алергології серед студентів-медиків 5-6 курсів.