Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

У БДМУ відбулася конференція “Превентивна медицина: реалії та перспектива”

22-23 жовтня2015 р.  на базі ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» відбулася науково-практична конференції з міжнародною участю “Превентивна медицина: реалії та перспектива”. Тематика конференціє включала різні напрямки актуальної сьогодні превентивної медицини, цікаві не тільки фахівцям, але й всім небайдужим до свого здоров’я людям. З вітальним словом до присутніх звернувся ректор БДМУ, професор Бойчук Тарас Миколайович. У роботі конференції взяли участь провідні вітчизняні та зарубіжні вчені. Зокрема, професор Р.І. Табукашвілі (Тбілісі, Грузія) прочитав відкриту лекцію на тему: “Система охорони здоров’я в Грузії: місце профілактичної медицини”. З актуальною доповіддю на тему: “Використання системи операціоналізованої психодинамічної діагностики в діагностиці, корекції та лікуванні психосоматичних розладів” виступила професор Іза Саммет (Німеччина). Під час конференції було проведено он-лайн включення з учасниками міжнародної науково-практичної конференції «Медична психологія: здобутки, розвиток та перспективи» (22-24 жовтня 2015 р., Київ).