Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

У БДМУ відбулася конференція “Превентивна медицина: реалії та перспектива”

22-23 жовтня2015 р.  на базі ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» відбулася науково-практична конференції з міжнародною участю “Превентивна медицина: реалії та перспектива”. Тематика конференціє включала різні напрямки актуальної сьогодні превентивної медицини, цікаві не тільки фахівцям, але й всім небайдужим до свого здоров’я людям. З вітальним словом до присутніх звернувся ректор БДМУ, професор Бойчук Тарас Миколайович. У роботі конференції взяли участь провідні вітчизняні та зарубіжні вчені. Зокрема, професор Р.І. Табукашвілі (Тбілісі, Грузія) прочитав відкриту лекцію на тему: “Система охорони здоров’я в Грузії: місце профілактичної медицини”. З актуальною доповіддю на тему: “Використання системи операціоналізованої психодинамічної діагностики в діагностиці, корекції та лікуванні психосоматичних розладів” виступила професор Іза Саммет (Німеччина). Під час конференції було проведено он-лайн включення з учасниками міжнародної науково-практичної конференції «Медична психологія: здобутки, розвиток та перспективи» (22-24 жовтня 2015 р., Київ).

У БДМУ відбувся симпозіум

На базі Буковинського державного медичного університету 24 квітня відбувся науково-практичний симпозіум «Сучасні досягнення в дієтології гастроентерологічних захворювань у дітей».

Урочисто відкрив симпозіум проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків проф. Іващук О.І.

У БДМУ обговорили нагальні питання допомоги новонародженим

10-11 вересня У ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» відбувся щорічний форум неонатологів України

«Неонатологія, хірургія та перинатальна медицина: перспективи розвитку та інноваційні технології медичної допомоги новонародженим», який зібрав біля 400 лікарів.

У БДМУ розпочав роботу конгрес BIMCO

У Буковинському державному медичному університеті 8 квітня розпочався ІІ Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів та молодих учених «Новітні тенденції в медицині та фармації, BIMCO 2015».