Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Щира вдячність

Студентами та викладачами Буковинського державного медичного університету 20 та 21 лютого 2014 року були зібрані кошти на медикаменти для постраждалих у Києві на суму 15 342 гривні.

З них на суму 10 000 гривень студенти закупили медикаменти, хірургічний інструментарій, шовний та перев.’язувальний матеріал. Також була надіслана адресна матеріальна допомога волонтеру медичної служби Олесі Жуковській, яка отримала вогнепальне поранення в шию і знаходиться в лікарні.

Висловлюємо вдячність всім небайдужим студентам та викладачам!

"ШВИДКА ДОПОМОГА" СТАНЕ "ЕКСТРЕНОЮ"?

Шкробанець Ігор Дмитрович

Медики області працюють над тим, щоб забезпечити своєчасність прибуття бригад швидкої медичної допомоги. Зокрема, у містах – за 10 хвилин, у сільській місцевості – за 20 хвилин. Про це повідомив 5 листопада директор департаменту охорони здоров'я та цивільного захисту населення обласної державної адміністрації Ігор Шкробанець

БДМУ висловлює співчуття рідним і близьким загиблих

Ректорат Буковинського державного медичного університету висловлює співчуття рідним і близьким загиблих у силовому протистоянні в центрі Києва.

В БДМУ буковинців навчатимуть надавати першу долікарську допомогу

В Буковинському державному медичному університеті на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти охочим будуть проводити навчальні заняття щодо надання першої медичної долікарської допомоги. Потреба у таких курсах виникла у зв’язку з численними проханнями жителів нашого краю.

Знати і контролювати свій артеріальний тиск – життєво необхідно

ПРОФІЛАКТИЧНА РОБОТА. 10 червня співробітники кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб провели профілактичну акцію серед студентів університету стосовно артеріальних гіпертензій. У гуртожитку №3 студенти прослухали лекцію доцента Наталії Бачук-Понич “Первинна та вторинна профілактика артеріальної гіпертензії”.