Викладач БДМУ презентувала свої фотороботи на виставці «Такі діти. 10 років разом»

1 червня 2017 року в Чернівецькому художньому музеї відбулося відкриття виставки фотоклубу «Позитив» «Такі діти. 10 років разом». Експозиція присвячена подвійному святу – Дню захисту дітей та десятирічному ювілею фотоклубу.

Тому саме цього дня «Позитив» вирішив підготувати експозицію із фотографіями дітей, оскільки символічно 10 років – це теж дитячий вік.

До уваги шанувальників фотомистецтва представлено 65 різноманітних за жанрами і темами фотографій, де головними героями є малеча. Фотографи переконують: діти – особливі моделі. Такі зйомки завжди заряджають радісними емоціями.

Однією з 13 авторів, які презентували свої роботи на виставці, є доцент кафедри сімейної медицини, заступник директора з виховної роботи коледжу БДМУ Оксана Петринич. «Мої колеги – щирі, талановиті, правдиві люди, для яких фотографія є чимось особливим. Я завжди отримую задоволення від зйомок, особливо, коли фотографую дітей, таких непідробних у кожній емоції», – ділиться своїми враженнями автор.

У перший же день виставку відвідали чимало чернівчан, серед яких й співробітники університету, які щиро привітали свою колегу з мистецьким дебютом.

Виставка триватиме до 16 червня 2017 року.

Галерея зображень:

1 Червня – День захисту дітей

День захисту дітей

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ. До Всесвітнього Дня захисту дітей лікарі-інтерни першого і другого року навчання, студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету, викладачі кафедри хірургічної і дитячої стоматології відвідали з подарунками Чернівецький міський притулок для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки.
 Також викладачами кафедри та лікарями-інтернами було проведено завершення планової санації вихованців Чернівецького багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей.