Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Студенти БДМУ посіли призові місця у Всеукраїнській олімпіаді

19-21 березня у м. Вінниця на базі Національного медичного університету ім. М.І. Пирогова відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з оперативної хірургії та топографічної анатомії.

Буковинський державний медичний університет представила делегація у складі переможців І туру олімпіади Срібняка А.З. (12 група, 3 курс, медичний факультет № 1), Поліщук О.П. (31 група, 3 курс, медичний факультет № 2) та завідувача кафедри анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії БДМУ, доктора медичних наук, професора Слободяна О. М.

В олімпіаді, яка проходила у два етапи: теоретичний (тестування, конкурс «Рентген-анатомія») та практичний (конкурси: «Кишковий шов», «Хірургічні інструменти», «Зав’язування хірургічних вузлів», «Судинний шов»), взяли участь 26 студентів. Студентку Поліщук О.П. (наукові керівники – професор Слободян О.М., кандидат медичних наук Лаврів Л.П.) відзначено дипломом ІІІ ступеня, а студент Срібняк А.З. (науковий керівник – старший викладач Кашперук-Карпюк І.С.) нагороджений грамотою за І місце у конкурсі «Зав’язування хірургічних вузлів».

Уже другий рік поспіль проводиться олімпіада з оперативної хірургії та топографічної анатомії, а буковинські студенти-медики гідно представляють наш навчальний заклад та не перестають займати призові місця.

Відбувся конкурс “Кращий студент року-2014”

28 листопада в палаці “Академічний” відбувся міський конкурс “Кращий студент року – 2014”.

Відбулася конференція «Новітні досягнення діагностики й лікування захворювань внутрішніх органів»

У палаці «Академічний» 10 грудня відбулася чергова науково-практична конференція за загальною тематикою «Новітні досягнення діагностики й лікування захворювань внутрішніх органів»

Викладачі БДМУ взяли участь у тренінг-програмі «Хронічні захворювання»

12 лютого за підтримки Буковинського державного медичного університету було проведено Всеукраїнську тренінг-програму «Хронічні захворювання: профілактика та контроль».

Викладачі БДМУ, які носять почесне звання "Заслужений лікар України"

Професія лікаря належить до однієї з найдавніших і вважається однією з найшляхетніших. Як відомо, клятва Гіппократа була першою професійною клятвою, що стала праобразом відданості своєму обов’язку, символом служіння інтересам людини, заповіддю дбати про ближнього, як про самого себе.