Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Запрошуємо долучитися до благодійної акції «Буковинська мрія»

Запрошуємо долучитися до благодійної акції «Буковинська мрія»

Щиро запрошуємо активне студентство, кураторів та їх групи, викладачів і всіх бажаючих стати добрими чарівниками та здійснити мрії дітей-сиріт.

Щорічний благодійний проект «Буковинська Мрія» втілення мрій дітей сиріт та дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах, описаних ними у листах. В рамках проекту маленьким мрійникам влаштовується чудовий відпочинок на гірськолижному курорті Буковини «Мигово».

Організатор проекту, Благодійний фонд «Я Майбутнє України» уже вісім років поспіль влаштовують наймасовіший благодійний фестиваль нашої країни «Буковинська мрія», протягом яких було втілено понад чотири тисячі дитячих мрій.

Цьогоріч, на благодійному фестивалі «Буковинська мрія-2017» окрім буковинських дітей сиріт ви зможете підтримати і діток сиріт з різних інтернатів України, які завітають на Буковину! Загальна кількість мрійників-близько 800 дітей. Ви можете допомогти продуктами харчування, коштами, спортивним інвентарем, одягом, солодощами та можете втілити дитячу мрію.

На сайті проекту "Буковинська мрія" в розділі «Листи» є список мрій дітей-сиріт з позначками чия мрія вже втілена, а яку необхідно ще втілити, коли Ви оберете листа-мрію потрібно зателефонувати (095)700-65-01, (0372) 902-903, та повідомити організаторів проекту про номер обраної вами мрії.

Подарунки вручатимуться 3 червня на святі «Мрії». Ви можете їх привезти та подарувати самостійно, або ж принести в офіс Чернівецької обласної благодійної організації "Я Майбутнє України" за адресою вул. Вірменська, 21, звідки їх передадуть на фестиваль і омріяні подарунки знайдуть своїх власників.

За детальною інформацією телефонуйте: 0509231143 – Анна,

                                                                      0954842759 – Юлія.

Добрі справи робити легко, подаруйте діткам їх мрію!

 

Більше новин БДМУ: 

Студенти провели благодійні змагання зі складання пазлів

11 червня з ініціативи студдекана медичного факультету №2 Дмитра Косована, за підтримки студентів та сприяння декана факультету Володимира Глубоченка було проведено акцію «Склади пазл мрії».