Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Cтудентка БДМУ – серед переможців Всеукраїнського конкурсу зі спеціальності «Екологія»

Упродовж 28-30 березня на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Екологія».

Цьогоріч у конкурсі взяли участь студенти 128 вищих навчальних закладів України ІV рівня акредитації різного підпорядкування.

ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» на конкурсі гідно представила студентка ІІ курсу медичного факультету №2 Юліана Смолен. Науково-дослідна робота Юліани «Оцінка санітарно-екологічного стану водотоків територій природно-заповідного фонду за епідеміологічними показниками» (науковий керівник – к.т.н., доц., доцент кафедри гігієни та екології БДМУ Масікевич А. Ю.) відзначена Дипломом ІІ ступеня.

Від імені ректорату щиро вітаємо переможницю та її наукового керівника та бажаємо подальших звершень.
П'ятниця, 20 квітня 2018

Студенти БДМУ провели акцію до Дня прояву доброти

У День спонтанного прояву доброти, 17 лютого, студенти медичного факультету №1 Буковинського державного медичного університету провели акцію із заохоченням городян до простих добрих справ:

Студенти БДМУ провели акцію до Дня прояву доброти

Студенти БДМУ провели акцію до Дня щастя

У 2012 році ООН проголосила 20 березня – Міжнародним днем щастя, адже саме ця дата є святом весняного рівнодення, що символізує рівність всіх людей.

Студенти БДМУ провели акцію “Ранкова зарядка”

7 квітня з нагоди Всесвітнього дня здоров’я студенти БДМУ провели акцію “Ранкова зарядка”. В понеділок у спорткомплексі БДМУ зібралися студенти та викладачі, які разом виконали комплекс ранкової гімнастики.