Візит делегації з Республіки Молдова

Деоегація зМолдови
З нагоди 70-ліття Буковинського державного медичного університету його відвідала делегація Державного університету медицини і фармації ім. Н. Тестеміцану (Республіка Молдова)

у складі проректора з виховної роботи та соціальних питань Еміля Чебана та заступника декана медичного факультету № 1 Сергія Сумана.
Під час робочої зустрічі ректор БДМУ Тарас Бойчук обговорив з гостями університету можливі напрямки подальшої співпраці навчальних закладів, зокрема у сфері проектного партнерства, програм обмінів, академічної мобільності, навчальних та навчально-дослідницьких програм.
Як зазначив Еміль Чебан: «І в Молдові, і в Україні потужні медичні школи. У наших освітніх системах є багато спільного. Саме тому нам потрібно підтримувати одне одного, ділитися навчальним та науковим досвідом, й далі розвивати партнерські відносини».

БДМУ привітали керівники навчальних закладів Буковини

Наше європейське і багатонаціональне місто завжди славилося людьми – талановитими, добрими, щирими. Воно увібрало в себе багато традицій, однією з яких є надання високого рівня освіти. Впродовж багатьох років триває освітня співпраця, активний діалог між викладачами та студентами навчальних закладів краю.

Відбулися урочисті збори з нагоди 70-ліття БДМУ

У Чернівецькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської 16 жовтня відбулися урочисті збори з нагоди 70-річного ювілею Буковинського державного медичного університету.