Студенти БДМУ відвідали вихованців Чернівецького будинку дитини

Студенти БДМУ відвідали вихованців Чернівецького будинку дитини
З нагоди Всесвітнього дня дитини студенти медичного факультету №4 разом з головним куратором, доцентом Світланою Семененко відвідали КМУ «Обласний спеціалізований будинок дитини» м. Чернівці.
 
 
 
Майбутні лікарі здійснили благодійну акцію та закупили предмети гігієни для дітей. Головний лікар установи Людмила Філіпець провела зі студентами бесіду на тему їхнього професійного становлення. Людмила Павлівна розповіла майбутнім медичним працівникам про важливість роботи лікаря, зокрема педіатра, вакцинацію та лікування дітей, а також подякувала за подарунки.
 
Свято – Всесвітній день дитини виникло в середині минулого століття, а саме в 1954 році, коли Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй затвердила свою резолюцію № 836 (ІХ), рекомендуючи всім країнам відзначати цей день, починаючи з 1956-го року. Метою святкування Всесвітнього дня дитини є привернення уваги широкої громадськості, організацій та урядових установ до питань, спрямованих на практичну реалізацію заходів щодо забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. Відзначається щорічно 20-го листопада, відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН, а також в цей день відзначають своє професійне свято «День педіатра» дитячі лікарі, які поклали на себе вирішення проблем здоров’я наших дітей.