Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Всеукраїнська студентська предметна олімпіада. ГЕНЕТИКА.

Всеукраїнська студентська предметна олімпіада

Студенти Буковинського державного медичного університету – Віталій Чобан, Надія Віщак, Наталія Максимчук та Юлія Любеля під керівництвом асистента кафедри педіатрії та медичної генетики Наталії Підвисоцької взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з медичної генетики з міжнародною участю “Генетик-2013”, який відбувся 22-24 квітня на базі Харківського національного медичного університету.

Олімпіада включала наступні етапи: вирішення тестових завдань, оцінку кардіограм, опис хворих із генетичними синдромами. Студенти БДМУ зайняли ІІ місце в командній першості серед 12-ти вищих медичних навчальних закладів.

Від імені ректорату сердечно вітаємо студентів та їх керівника з перемогою.