Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Відбулася зустріч з представником Пенсійного фонду

У Буковинському державному медичному університеті 1 квітня відбулася зустріч із заступником начальника управління пенсійного забезпечення

Головного управління Пенсійного фонду у Чернівецькій області Яни Кордубан з членами професорсько-викладацького складу, які досягли пенсійного віку.

Під час зустрічі були обговорені питання, що стосуються Закону № 213-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення», який набув чинності 1 квітня 2015 року.

Яна Кордубан ознайомила присутніх з основними положеннями Закону та висловила ряд рекомендацій працюючим пенсіонерам.

Відбулася акція "Твоя кров рятує життя"

Студенти Буковинського державного медичного університету 23 грудня на базі гемотрансфузіологічного відділення ОКУ «ЛШМД-університетської лікарні» провели благодійну акцію "Твоя кров рятує життя".