Міжнародна співпраця

Міжнародна співпраця

ОБМІН ДОСВІДОМ. Упродовж 29 травня – 6 червня начальник навчального відділу Буковинського державного медичного університету Володимир Ходоровський та провідний фахівець сектору моніторингу якості освіти та інформаційного забезпечення Олександр Мельничук відвідали Самаркандський державний медичний інститут (Узбекистан). Візит здійснено в рамках угоди про міжнародну співпрацю у галузі освіти та науки укладеної ректорами професором Тарасом Бойчуком та професором Азаматом Шамсієвим.
Нагадаємо, що у березні 2013 року наш університет відвідала узбецька делегація, представники якої надзвичайно зацікавилася використанням у навчальному процесі серверу дистанційного навчання (moodle.bsmu.edu.ua).
Враховуючи це, ректорат Самаркандського медінституту запросив відвідати Узбекистан з взаємним візитом представників БДМУ та поділитися досвідом щодо впровадження інформаційно-комунікаційних технологій підтримки навчального процесу.
Під час візиту наші співробітники здійснили офіційні виступи на засіданні Вченої ради медичного інституту та зборах колективу Центру дитячої хірургії м. Самарканд, провели семінари-тренінги з викладачами з питань розробки та експлуатації електронних навчальних курсів. Крім того, представники БДМУ ознайомилися з організацією навчального процесу в Самаркандському державному медичному інституті, відвідали кафедри та клініку інституту, спілкувалися зі студентством. Особливе враження справила гостинність, історія та культура узбецького народу.
Цьогорічні взаємні візити представників Буковинського медуніверситету та Самаркандського медінституту заклали міцну основу подальших партнерських відносин між навчальними закладами, що в майбутньому може забезпечити академічний обмін викладачами та студентами.