Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Проведення профорієнтаційної роботи в ЗОШ №24

7 жовтня доцент кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології Ляшук Руслана Петрівна відвідала ЗОШ № 24 І-ІІІ ст. м. Чернівці з метою проведення професійно-орієнтаційної роботи. Зустріч відбулась з учнями 9-х, 11-х класів та їхніми батьками. Всі присутні були ознайомлені з переліком спеціальностей та умовами вступу до ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», отримали інформацію про підготовче відділення для абітурієнтів, про студентське самоврядування, про останні здобутки університету, умови навчання та відпочинку. Школярам були запропоновані анкети, роздані буклети з інформацією про університет.