100-а підсумкова наукова конференція БДМУ

Вельмишановні науковці університету!

11, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького...

З'їзд "Асоціації молодих донорів України"

З'їзд "Асоціації молодих донорів України"
У м. Івано-Франківськ 20 вересня відбувся перший З’їзд регіональних координаторів осередків Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Асоціація молодих донорів України».
 
Засновниками осередку в Чернівецькій області є завідуюча гемотрансфузіологічного відділення Лікарні швидкої медичної допомоги Анжеліка Каланча, голова Студентської Ради БДМУ Анна Рибарчук та голова комісії соціально-психологічних питань Інна Романюк, які й представили осередок на з’їзді. Насичена програма передбачала презентацію та обговорення результатів діяльності кожного осередку, визначення стратегії розвитку донорського руху в Україні у цілому та в кожній області зокрема,  затвердження статуту асоціації та виокремлення першочергових завдань. 
Більше новин БДМУ: 

Бережімо життя та мир на планеті Земля

Як невід’ємна частина загальнолюдської культури, екологічна культура формується на основі екологічної освіти молоді, виховання екосистемного мислення, тобто, погляду на природу, як на цілісну живу оболонку Землі та людину, як її складову.

Круглий стіл до Всесвітнього дня здоров’я

Щорічно 7 квітня, в день створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, уже 63 роки поспіль, починаючи з 1950 року відзначається Всесвітній день здоров’я.

Лікарі-інтерни БДМУ ознайомилися із роботою Обласного спеціалізованого будинку дитини

Напередодні світлого свята Воскресіння Христового доценти кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Вікторія Хільчевська та Євгенія Ортеменка спільно з лікарями-інтернами ІІ року навчання спеціальності “Педіатрія” відвідали вихованців Обласного спеціалізованого будинку дитини та дітей, що проходять курс реабілітаційної терапії у відділенні ранньої медико-соціальної та педагогі