Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Викладач БДМУ взяв участь у роботі Конгресу патофізіологів

Упродовж 5-7 жовтня на базі Харківського національного фармацевтичного університету проходив VII Національний конгрес патофізіологів України з міжнародною участю «Патофізіологія і фармація: шляхи інтеграції», присвячений пам’яті академіка НАНУ О.О. Мойбенка.

Від ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» участь у форумі взяв доцент кафедри сімейної медицини Сергій Іващук, який презентував учасникам форуму доповідь «Системна запальна відповідь у хворих на гострий і загострення хронічного панкреатиту і поліморфізм генів IL-4 (C-590T), TNF-α (G-308A), PRSS1 (R122H), SPINK1 (N34S) ІCFTR (delF508C)».

Варто зауважити, що Конгрес патофізіологів обрав Президентом національного товариства патофізіологів України професора Анатолія Гоженка, який розпочинав свою науково-викладацьку діяльність у стінах Чернівецького медичного інституту.