Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Викладач БДМУ взяв участь у роботі Конгресу патофізіологів

Упродовж 5-7 жовтня на базі Харківського національного фармацевтичного університету проходив VII Національний конгрес патофізіологів України з міжнародною участю «Патофізіологія і фармація: шляхи інтеграції», присвячений пам’яті академіка НАНУ О.О. Мойбенка.

Від ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» участь у форумі взяв доцент кафедри сімейної медицини Сергій Іващук, який презентував учасникам форуму доповідь «Системна запальна відповідь у хворих на гострий і загострення хронічного панкреатиту і поліморфізм генів IL-4 (C-590T), TNF-α (G-308A), PRSS1 (R122H), SPINK1 (N34S) ІCFTR (delF508C)».

Варто зауважити, що Конгрес патофізіологів обрав Президентом національного товариства патофізіологів України професора Анатолія Гоженка, який розпочинав свою науково-викладацьку діяльність у стінах Чернівецького медичного інституту.

БДМУ вперше представлений на міжнародному конгресі у Білостоку

Студентка 5-го курсу БДМУ Попова Ірина представила Буковинський державний медичний університет на ювілейному 10-му міжнародному медичному конгресі у місті Білосток, Польща, який відбувався 12-15 травня.

БДМУ нагороджений золотою медаллю на V Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти – 2014”

Буковинський державний медичний університет нагороджений Золотою медаллю та дипломом у номінації “Сучасні програми, інноваційні підходи та рішення для підвищення якості освіти” на V Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти –2014”. Таким чином, журі конкурсу високо оцінило впровадження Буковинським державним медичним університ

БДМУ отримав гран-прі на Міжнародній виставці

Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет»презентував свої досягнення на ІІ Міжнародній спеціалізованій виставці «ЗНО-2016. Освіта в Україні. Освіта за кордоном».