У БДМУ провели круглий стіл з міжнародною участю

У рамках проведення ІІ Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих учених «Новітні тенденції в медицині та фармації, BIMCO 2015»

відбувся круглий стіл з міжнародною участю «Формування науково-дослідницьких навичок та організація наукової роботи студентів: обмін досвідом із Тбіліським державним медичним університетом».

Про становлення та системи науково-практичного навчання студентів у Тбіліському державному медичному університеті розповіли українським колегам директор Центру науково-дослідницьких навичок Тбіліського державного медичного університету Луїза Габунія та головний спеціаліст Центру Шорена Хецуріані. Питання організації студентської наукової роботи у БДМУ висвітлила у своїй доповіді науковий керівник Студентського наукового товариства, голова Ради молодих учених Буковинського державного медичного університету Олена Тюлєнєва. Заступник голови Ради молодих учених Наталія Сливка виступила з доповідями «Debates competition» як форма командної наукової роботи іноземних та вітчизняних студентів Буковинського державного медичного університету» та «Формування клінічного мислення та практичних навиків у студента біля ліжка хворого». Участь в обговоренні проблемних питань круглого столу взяла студентка 5 курсу, голова Ради студентського наукового товариства БДМУ Євгенія Парастивюк. ЇЇ доповідь розкрила питання реалізації проектів UMSA (IFMSA) за напрямками медичної освіти в Буковинському державному медичному університеті. «Інструктор BLS». Про участь студентів Буковинського державного медичного університету у міжнародних програмах обміну – досвід набуття професійної майстерності розповіла Ганна Мислицька, координатор сектору міжнародних зв’язків Ради студентського наукового товариства БДМУ.

БДМУ відвідала делегація з Швейцарської Конфедерації

З офіційним візитом до Буковинського державного медичного університету прибула делегація психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарська Конфедерація) у рамках багаторічної співпраці. Під час візиту заплановано низку заходів.

Перш за все представники Швейцарської конфедерації, а саме доктор медицини, професор Іза Самміт (завідувач відділення депресивних розладів психіатричної клініки м.Мюнстерлінген, Медичний університет м.Зальцбург) та медична сестра відділення ранніх психозів Олена Кірюхіна зустрілися з професором Тарасом Бойчуком, ректором університету. Під час зустрічі, яка відбулася в адміністративному корпусі БДМУ, були обговорені питання подальшої співпраці, академічного обміну викладачів та студентів між навчальними закладами.

Відбулася зустріч із Заступником Посла Австрії

У Буковинському державному медичному університеті, у межах відзначення його 70-ліття, відбулася зустріч ректора Тараса Бойчука та Першого секретаря, Заступника Посла Австрійської Республіки в Україні Йоганнеса Айгнера.

Під час візиту обговорювалося питання про перспективи співпраці між БДМУ та університетами Австрії.

Візит делегації з Республіки Молдова

Деоегація зМолдови
З нагоди 70-ліття Буковинського державного медичного університету його відвідала делегація Державного університету медицини і фармації ім. Н. Тестеміцану (Республіка Молдова)