Студенти-медики подарували дошкільнятам свято

Для викладачів та студентів Буковинського державного медичного університету вже стало доброю традицією відвідувати спеціалізовану дошкільну установу № 31.

19 березня з ініціативи іміджевої групи та за сприяння ректорату, учасників творчих студій палацу «Академічний», студентів 26 та 27 груп ІІ курсу медичного факультету №2 проведено благодійну акцію до Дня людини із синдромом Дауна.

«Студенти-медики, учасники Народного студентського театру Палацу «Академічний» під керівництвом Валентини Головко презентували маленьким глядачам цікаву театрально-розважальну постановку, в якій діти також брали участь. Щиро дякуємо всім, хто долучився до доброї справи», – розповідає Яна Телекі, доцент кафедри внутрішньої медицини БДМУ, головний куратор медичного факультету №2, член організаційного комітету акції.

Крім того, відвідувачі принесли дітям подарунки – канцелярське приладдя та солодощі.

Алла Борисюк, помічник ректора з іміджевої політики, відзначила, що колектив закладу та дітки залишилися задоволені театральною постановою та висловили сподівання на подальші зустрічі.

«З відкритим серцем»

На практичному занятті студенти 2 групи 3 курсу медичного факультету№1 взяли участь в обході завідувача кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини д.мед.н., професора Ю.М. Нечитайла в педіатричному відділенні міської дитячої клінічної лікарні.

«Подарунок від Святого Миколая»

19 грудня відзначають День святого Миколая - покровителя усіх мандрівників і дітей. Свято вважається одним із найбільш шанованих у православному світі.

Акція до Всесвітнього дня посмішки

З нагоди Всесвітнього дня посмішки студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету під керівництвом асистента кафедри хірургічної та дитячої стоматології Мандзюк Тетяни Богданівни провели акцію приурочену цьому святу.