Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Викладач БДМУ взяла участь у німецько-українському колоквіумі

16-17 жовтня 2015 р. в Чернівцях пройшов перший спільний німецько-український колоквіум для аспірантів,

співорганізатором якого виступив Баварський Університет Пассау. Основна мета заходу – надати можливість молодим науковцям двох країн представити результати своїх наукових пошуків та обговорити невирішені завдання дисертаційних досліджень.

Учасники заходу – молоді історики та політологи, аспіранти та викладачі з Баварії та Чернівців. Результати свого дисертаційного дослідження презентувала і викладач кафедри психології та соціології БДМУ Олеся Павлюк. Її доповідь щодо можливості застосування американського досвіду стримування Ірану задля зупинення російської агресії на східних кордонах України викликала багато відгуків у контексті обговорення. Під час колоквіуму розгорілася не одна дискусія, оскільки бачення тих чи інших історичних та політологічних проблем в окремих випадках було діаметрально протилежним в українських та німецьких колег.

Залишається сподіватися, що така співпраця отримає подальший розвиток і стане звичною практикою для апробацій своїх досліджень наших науковців.