Викладач БДМУ взяла участь у німецько-українському колоквіумі

16-17 жовтня 2015 р. в Чернівцях пройшов перший спільний німецько-український колоквіум для аспірантів,

співорганізатором якого виступив Баварський Університет Пассау. Основна мета заходу – надати можливість молодим науковцям двох країн представити результати своїх наукових пошуків та обговорити невирішені завдання дисертаційних досліджень.

Учасники заходу – молоді історики та політологи, аспіранти та викладачі з Баварії та Чернівців. Результати свого дисертаційного дослідження презентувала і викладач кафедри психології та соціології БДМУ Олеся Павлюк. Її доповідь щодо можливості застосування американського досвіду стримування Ірану задля зупинення російської агресії на східних кордонах України викликала багато відгуків у контексті обговорення. Під час колоквіуму розгорілася не одна дискусія, оскільки бачення тих чи інших історичних та політологічних проблем в окремих випадках було діаметрально протилежним в українських та німецьких колег.

Залишається сподіватися, що така співпраця отримає подальший розвиток і стане звичною практикою для апробацій своїх досліджень наших науковців.

“Круглий стіл” на кафедрі внутрішньої медицини

На кафедрі внутрішньої медицини, куратором 29 групи, 4 курсу спеціальність “Лікувальна справа”, асистентом кафедри внутрішньої медицини Тетяною Безрук проведено “круглий стіл”, присвячений 70-річчю Буковинського державного медичного університету.

“Круглий стіл” на кафедрі патоморфології БДМУ

27 лютого 2014 року на кафедрі патоморфології відбулася бесіда, присвячена пам’яті к.мед.н., доцента Е.М.Александрової, зі студентами 1-ї групи 5-го курсу медичного факультету №1 спеціальності “Лікувальна справа” – останньої групи, в якій викладала патологічну анатомію Елеонора Миколаївна.

“Круглий стіл” на кафедрі педіатрії та медичної генетики

Під час проведення круглого столу, присвяченого 70-річчю Буковинського державного медичного університету, студентів ознайомлено з історією кафедри педіатрії та медичної генетики.

У процесі спілкування студентів зацікавили наукові здобутки кафедри.