Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студенти БДМУ склали присягу на вірність народу України

28 березня студенти Буковинського державного медичного університету склали військову присягу на вірність українському народу.

На урочистих заходах були присутні проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Геруш, начальник кафедри організації медичного забезпечення Збройних Сил Української військово-медичної академії, професор, полковник медичної служби Михайло Бадюк, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій, голова профспілкового комітету БДМУ, доцент кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії, учасник бойових дій Петро Ковальчук, підполковник у відставці, ветеран війни в Афганістані Леонід Юрчук, відповідальний за курс військової підготовки, доцент БДМУ Ігор Бірюк.

Для всіх присутніх виступила з піснею «Україно» студентка 2 курсу Яна Таранюк. Присягу прийняли 20 студентів-медиків, які пройшли повний курс підготовки за програмою офіцерів запасу та склали державний іспит військової підготовки.

Викладачі БДМУ долучилися до придбання реанімобіля

Чернівецькі волонтери та небайдужі мешканці міста на зібрані кошти придбали сучасний реанімобіль для бійців у зоні АТО.

Викладачі БДМУ провели тренінг з надання першої допомоги

23 березня у Коровійській ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району доцент кафедри сімейної медицини Буковинського державного медичного університету, к.мед.н. Оксана Петринич

Допомога армії

Студенти Буковинського державного медичного університету у вересні провели акцію зі збору коштів для бійців АТО, у результаті якої зібрали 23 200 гривень.