Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студенти обговорили питання етики взаємовідносин лікаря і пацієнта

21 квітня в електронному читальному залі №1 бібліотеки БДМУ відбувся диступ,

підготовлений провідним бібліотекарем інформаційно-бібліографічного відділу Задерей С.І. разом з завідувачем кафедри суспільних наук та українознавства Мойсеєм А.А., доцентами Шутак Л.Б. і Навчук Г.В. за темою: «Етика взаємовідносин лікаря і пацієнта».

У заході взяли участь 45 студентів 1 курсу медичного факультету № 1 (спеціальність «Лікувальна справа»), яким було представлено відео- та аудіо-матеріали, книжкову виставку та бібліографічний бюлетень за даною темою.

Студентів взяли активну участь в обговоренні представленого матеріалу.

Дитина-інвалід: вирок чи виклик?

Відповідно до Декларації про права інвалідів (ООН, 1975 рік) термін «інвалід» означає будь-яку особу, яка не може самостійно забезпечити повністю або частково потреби нормальної особистої та/або соціального життя через нестачу фізичних або розумових можливостей.

Для молодих лідерів провели тренінг особистісного зростання

4 березня у рамках проекту студентського самоврядування Школа лідера,

Здорові діти – здорова нація

САНІТАРНО-ПРОСВІТНИЦЬКА АКЦІЯ. Здорова дитина – це радість для батьків, а в майбутньому – повноцінний громадянин суспільства. Тільки здорова дитина досягає успіхів у навчанні, добре розвивається фізично, має врівноважений психічний стан.

З’являться нові медичні центри

Шкробанець Ігор Дмитрович

– Центр антенатальної охорони плоду вже функціонує, – розповів начальник обласного управління охорони здоров’я Ігор ШКРОБАНЕЦЬ. – Він розташовується у діагностичному центрі. У його розвиток і обладнання вклали майже 1,5 мільйона гривень. Розрахований він на комплексне обстеження вагітних, особливо з районів.