Урок здоров’я в початкових класах

З 15 по 19 грудня для учнів початкових класів спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22 міста Чернівці, студентами 3-го курсу стоматологічного факультету БДМУ

під керівництвом асистентів кафедри хірургічної та дитячої стоматології Вітковського О.О. та Мандзюк Т.Б. проведено 6 «Уроків здоров’я», на яких в ігровій формі навчали дітей навичок догляду за порожниною рота та зубами. Учні отримали заохочувальні подарунки від студентів напередодні свята Святого Миколая.

Благодійна акція «Святий Миколай живе в кожному з нас»

17 грудня студенти медичних факультетів №2 та №4 Буковинського державного медичного університету за підтримки деканів факультетів провели благодійний концерт до Дня Святого Миколая у Буковинському міжрегіональному центрі професійної реабілітації інвалідів.

Студенти БДМУ подарували дітям книги

Упродовж першого тижня квітня в Буковинському державному медичному університеті проходила благодійна акція “Подаруй дитині книгу”, приурочена до Міжнародного дня дитячої книги.

Мета даної акції полягає у пропагуванні читання серед дітей та в формуванні високих моральних якостей майбутнього лікаря.

Студенти БДМУ провели просвітницьку акцію

11 грудня Всесвітній день хворого на бронхіальну астму. З цієї нагоди студенти Буковинського державного медичного університету провели просвітницьку акцію для чернівчан.