Викладач БДМУ взяла участь у міжнародній конференції у Відні

23-25 квітня у Віденському університеті відбулася щорічна міжнародна конференція «Криза та солідарність в європейській історії» (GRACEH),

що з 2007 року є спільним науковим проектом Віденського університету (м. Відень, Австрія), Центральноєвропейського університету (м. Будепашет, Угорщина) та Європейського університету (м. Флоренція, Італія). Метою конференції GRACEH є розгляд проблемних питань в історії від раннього модерного періоду до сучасності із використанням міждисциплінарного підходу. Крім того, захід є платформою для співпраці між науковцями-початківцями та знаними гуру наукових досліджень.

Викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко представила на конференції результати свого наукового дослідження, взявши участь у робочій секції «Україна – новий тип кризи?». Під час дискусії учасниками було обговорено основні проблеми та перспективи участі України в Східному партнерстві, запропоновано нові форми теоретичного переосмислення даної ініціативи Європейського союзу, проаналізовано проблеми ідентичності в Україні та інформаційний аспект українсько-російського конфлікту як нового типу психологічної кризи в Європі.

В БДМУ відбулася он-лайн лекція доктора медицини Г.Дамманна

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ. Вісім років триває співпраця Буковинського державного медичного університету та психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарія).

Бруно Люненфельд відвідав Буковину

Бруно Люненфельд

ОСОБИСТІСТЬ. У переддень Всесвітнього захисту дітей Буковину відвідав всесвітньовідомий вчений, на основі досліджень якого, ґрунтується
сучасна галузь репродукції людини – професор Бруно Люненфельд.

Буковинські вчені на ІІ Прикарпатському форумі хірургів

24 жовтня у м. Яремче Івано-Франківської області  відбувся ІІ Прикарпатський форум хірургів, який зібрав понад 200 делегатів з усієї України.

Викладач БДМУ - стипендіат уряду Швейцарії

У рамках міжнародної співпраці БДМУ викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко впродовж 2014/2015 навчального року перебуватиме на стажуванні в Університеті Санкт-Галлена у Швейцарії з метою проведення постдокторського дослідження.