Трансмісивні хвороби у дітей

15 квітня на кафедрі педіатрії та дитячих інфекційних хвороб БДМУ на завершення інформаційного декадника з нагоди Дня здоров’я відбувся підсумковий “круглий стіл”, під час якого обговорювалися актуальні питання захворюваності на трансмісивні захворювання в Україні та, зокрема, на Буковині серед дитячого населення (куратор – дитячий інфекціоніст, асистент Микола Гарас). В роботі “круглого столу” взяли участь лікарі-слухачі передатестаційного циклу “Педіатрія” та лікарі-інтерни.

Оскільки серед усіх трансмісивних захворювань серед дітей Буковини зустрічається іксодовий кліщовий бореліоз (хвороба Лайма), друга частина круглого столу присвячувалася саме даній інфекції. Розглядалися клінічно-епідеміологічні особливості, сучасні можливості лабораторного підтвердження, підходи до лікування та хіміопрофілактики іксодового кліщового бореліозу у дитячому віці. Завершився захід презентацією для відділень клінічної бази тематичних санбюлетнів, що висвітлювали аспекти раннього виявлення бореліозу та правила захисту від укусів кліщів.

Всеукраїнська олімпіада з патологічної анатомії

Упродовж 8-10 квітня в Сумському державному університеті відбувся ІІ-й тур VI-ї Всеукраїнської студентської олімпіади з патологічної анатомії. Цього року Буковинський державний медичний університет представляла команда з 4-х учасників – представників медичного факультету №2, які гідно презентували свій навчальний заклад. Відрадно, що кожен представник БДМУ отримав свою нагороду.

Кафедра педіатрії, неонатології та перинатальної медицини

На кафедрі педіатрії, неонатології та перинатальної медицини відбулася бесіда зі студентами 2 групи 3-го курсу медичного факультету №4, присвячена 70-річчю БДМУ “Основні етапи розвитку кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини”, яку провів доцент кафедри Дмитро Нечитайло.

Подаруй дитині книгу

Упродовж 2-8 квітня в Буковинському державному медичному університеті проходитиме благодійна акція “Подаруй дитині книгу”. Акція приурочена до Міжнародного дня дитячої книги, який відзначатимуть 2 квітня.

Система дистанційного навчання БДМУ в десятці лідерів рейтингу “Рамблер ТОП 100”

За останніми статистичними даними віртуальне навчальне середовище “moodle.bsmu.edu.ua” Буковинського державного медичного університету займає провідні позиції серед лідерів міжнародного рейтингу “Рамблер ТОП 100” за рівнем активності його відвідувачів.
Освітній веб-ресурс університету був запущений порівняно нещодавно на базі платформи LMS “MOODLE” у жовтні 2010 року шляхом створення серверу дистанційного навчання (СДН).