Студенти БДМУ провели флешмоб з нагоди Всесвітнього дня серця

Студенти БДМУ провели флешмоб з нагоди Всесвітнього дня серця

Представники студентської спільноти медичного факультету №3 разом з головним куратором факультету, асистентом кафедри патологічної анатомії Гарвасюк Олександрою з нагоди Всесвітнього дня серця провели онлайн флешмоб.

Цим самим майбутні медики висловили підтримку людям, які страждають серцево-судинною патологією та нагадали всім про важливість підтримання здорового способу життя.

BSMU | World Heart Day

З ініціативи Всесвітньої федерації серця і підтримки ВООЗ, а також ЮНЕСКО Всесвітній день серця відзначається щорічно 29 вересня. Вперше цей день відзначили у 2000 році. Метою введення Всесвітнього дня серця в міжнародний календар є в першу чергу підвищення інформованості населення планети про небезпеку, яку несуть серцево-судинні захворювання.

У наш час багато мільйонів людей страждають від хвороб серця і судин. Проведенням Всесвітнього дня серця в різних країнах світу лікарі та науковці прагнуть донести людям, як важливо займатися профілактикою захворювань серцево-судинної системи, як важливо вести здоровий спосіб життя.