Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення...

У місті вшанували пам’ять жертв голодоморів

День пам’яті жертв голодомору і політичних репресій в Україні щорічно відзначається в останню суботу листопада. Голодомор 1932 – 1933 рр. в Україні - масовий штучний голод, що призвів до багатолітніх людських втрат. 24 країни світу офіційно визнали Голодомор геноцидом українського народу. Мало знайдеться в історії не тільки України, а й світу таких жахливих трагедій, як голодомор 1932- 1933 рр. Український голодомор взагалі слід розглядати окремою сторінкою нашої історії – на своєму шляху український народ зазнав чимало трагічних випробувань, проте усе, що випало на його долю у той нібито мирний час, затьмарило своїм жахом навіть воєнне лихоліття. Спланований і реалізований комуністичним режимом голодомор та масові політичні репресії поставили під знак запитання саме існування української нації. З цієї нагоди викладачі та студенти БДМУ долучилися до міської акції вшанування пам'яті жертв голодоморів.