Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Студенти БДМУ вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

У День Героїв Небесної Сотні студенти Буковинського державного медичного університету взяли участь у покладанні квітів на Центральному кладовищі до могил Олександра Щербанюка і Василя Аксенина та колишнього випускника університету Владислава Трепка.

Студенти-медики також вшанували пам'ять Героїв на Центральної площі під час мітингу-реквієму. Учасники запалили свічки, виклавши лампадками хрест біля підніжжя пам'ятника Тарасу Шевченку.

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.

Шануємо пам’ять

ДО 70-РІЧЧЯ БДМУ. 7 травня проведено виховний захід, приурочений до 70-річчя БДМУ і вшанування пам’яті основоположника школи фармакологів на Буковині – професора Степана Петровича Закривидороги, організований куратором 1 групи 5 курсу спеціальності “Клінічна фармація” доцентом кафедри фармакології Інною Кишкан.

БДМУ висловлює співчуття рідним і близьким загиблих

Ректорат Буковинського державного медичного університету висловлює співчуття рідним і близьким загиблих у силовому протистоянні в центрі Києва.