Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студенти БДМУ вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Студенти БДМУ вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

У День Героїв Небесної Сотні студенти Буковинського державного медичного університету взяли участь у покладанні квітів на Центральному кладовищі до могил Олександра Щербанюка і Василя Аксенина та колишнього випускника університету Владислава Трепка.

Студенти-медики також вшанували пам'ять Героїв на Центральної площі під час мітингу-реквієму. Учасники запалили свічки, виклавши лампадками хрест біля підніжжя пам'ятника Тарасу Шевченку.

Більше новин БДМУ: 

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.

Шануємо пам’ять

ДО 70-РІЧЧЯ БДМУ. 7 травня проведено виховний захід, приурочений до 70-річчя БДМУ і вшанування пам’яті основоположника школи фармакологів на Буковині – професора Степана Петровича Закривидороги, організований куратором 1 групи 5 курсу спеціальності “Клінічна фармація” доцентом кафедри фармакології Інною Кишкан.

БДМУ висловлює співчуття рідним і близьким загиблих

Ректорат Буковинського державного медичного університету висловлює співчуття рідним і близьким загиблих у силовому протистоянні в центрі Києва.