Студент БДМУ здобув Гран-прі на конкурсі з німецької мови

Впродовж 15-17 жовтня 2018 р. у м. Києві відбувся очний заключний етап конкурсу з німецької мови «Міст до професійної освіти», у якому взяв участь та здобув Гран-прі студент фармацевтичного факультету Євчук Андрій Васильович (І курс, 1 група).

Для участі у конкурсі необхідним було надіслати відео-резюме німецькою мовою. Кращі 14 учасників з усієї України мали можливість, разом з референткою Аннегрет Засс, удосконалити знання німецької мови та навчитися працювати у команді.

Німецька організація Goethe-Institut надала можливість нашому переможцю два тижні літніх канікул провести у Німеччині з ознайомчою метою.

Подібні конкурси сприяють виявленню творчо обдарованої молоді, які навчаються у БДМУ.

Відкрита першість БДМУ з вільної боротьби

6 квітня 2014 року у спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання відкритої першості університету з вільної боротьби. Змагання проводилися з нагоди 70-річчя БДМУ та приурочені до Міжнародного дня Спорту на благо Миру та Розвитку. Паралельно зі змаганнями представники медико-психологічного центру провели профорієнтаційне анкетування з учасниками змагань.

Секційні засідання одного з найбільших медичних форумів – BIMCO 2018

4 квітня після пленарного засідання V Міжнародний медико-фармацевтичного  конгресу студентів і молодих учених BIMCO 2018 розпочали роботу 37 наукових секцій з різноманітних напрямків теоретичної, практичної медицини та фармації.

Студенти взяли участь у конференції «Перший крок у науку»

Упродовж 2-3 квітня у Вінницькому національному медичному університеті ім. М. І. Пирогова проходила XII Міжнародна студентська наукова конференція «Перший крок у науку».