Вчена рада БДМУ

27 грудня відбулося засідання Вченої ради Буковинського державного медичного університету. Традиційно на початку ректор вручив вітальні адреси ювілярам, а також дипломи кандидатів наук, атестати доцентів та патенти.

На засіданні Вченої ради було затверджено звіт ректора про роботу університету у 2012 році.

Про результати виконання плану наукових досліджень за 2012 рік доповів професор Олександр Іващук, проректор з наукової роботи. В обговоренні взяли участь професори Віктор Тащук, Оксана Хухліна, Оксана Андрієць, Світлана Ткачук.

Також на Вченій раді відбулося обрання за конкурсом на посади завідувачів й професорів кафедр та подання до вчених звань.

Під час зібрання було розглянуто матеріали засідання наукової комісії щодо планування докторської та кандидатських дисертацій, матеріали інформаційних листів, нововведень, монографій. Також розглянуто матеріали засідання Центральної методичної комісії.

На завершення професор Тарас Бойчук, ректор університету привітав усіх з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами.

БДМУ відвідала делегація з Швейцарської Конфедерації

З офіційним візитом до Буковинського державного медичного університету прибула делегація психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарська Конфедерація) у рамках багаторічної співпраці. Під час візиту заплановано низку заходів.

Перш за все представники Швейцарської конфедерації, а саме доктор медицини, професор Іза Самміт (завідувач відділення депресивних розладів психіатричної клініки м.Мюнстерлінген, Медичний університет м.Зальцбург) та медична сестра відділення ранніх психозів Олена Кірюхіна зустрілися з професором Тарасом Бойчуком, ректором університету. Під час зустрічі, яка відбулася в адміністративному корпусі БДМУ, були обговорені питання подальшої співпраці, академічного обміну викладачів та студентів між навчальними закладами.

День відкритих дверей

День відкритих дверей БДМУ

25 листопада проведено День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків. Від імені ректорату та професорсько-викладацького складу привітав усіх присутніх доцент Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи, який розповів про навчання в Буковинському державному університету, про основні здобутки вишу на сьогодні.

Умови та правила прийому на навчання до вишу у 2013-2014 році, напрями і спеціальності, за якими проводиться підготовка в університеті оголосив доцент Володимир Глубоченко, відповідальний секретар приймальної комісії, декан медичного факультету №2.

День відкритих дверей